Z důvodu dovolené budou objednávky expedovány od pondělí 24. 6. Děkuji Vám za pochopení a přeji krásné červnové dny plné zážitků. 🥰

Tělový kartáč na celé tělo s rukojetí - střední tvrdost

Kartáčování nebylo nikdy tak pohodlné a příjemné jako nyní s našim kartáčem.

Dodání do 7-14dnů
Značka: Lullalove
429 Kč

Kartáčování nebylo nikdy tak pohodlné a příjemné jako nyní s našim kartáčem. Pokud máte jemnou pokožku, hledáte něco pro masáž a sníte o sebepoškrábání zad - tento kartáč na Vás čeká!

Je to zástupce našeho kartáče k masáži na sucho, který si získal suchým kartáčováním miliony srdcí. Budou ho milovat Vaše citlivější části těla a ty, které jsou těžko přístupné, například záda. Pokud jste začátečník - vyberte tuto možnost.

Kartáč můžete použít dvěma způsoby: pro suché a mokré kartáčování jako jediný na trhu.

Použity jsou štětiny. Díky jejich ideální délce je tělo účinně masírováno, pomáhá zbavit se odumřelé kůže, uvolnit napětí, zlepšit lymfodrenáž a zmírnit účinky nadměrného zadržování vody.

Proč si kartáčovat tělo?
Pro vaše zdraví!
Nejde jen o boj s celulitidou nebo čerstvými striemi. Nebo dokonce, že taková jednoduchá technika kůži opravdu zpevní. Je to obojí! Kartáč přijme všechno a nebude se na nic ptát. Odstraní veškeré napětí na celém těle, bříšku, rukách, hýždích, nohách. Kartáčování je masáž, která uvolňuje svalové napětí. Trvá to jen 3-5 minut a ten čas využijete jen pro sebe! Kartáč se vyznačuje pevnou rukojetí z několika kusů dřeva, které jsou slepeny tak, aby vydržely vlhkost. Proto tento kartáč můžete použít ve vaně. Pevné, homogenní dřevo může při vystavení vodě přirozeně prasknout, zde je speciálně lepeno. V místech, kde jsou štětiny ve styku se dřevem, může dřevo ztmavnout, zejména pokud se používají čisticí prostředky. To neovlivňuje komfort použití, je to přirozený proces, kterým dřevo prochází.

Důležité: Pokud je kartáč používán mokrý, odložte jej po použití tak, aby vyschl ve svislé poloze. Kartáč nesmí zůstat ve vodě. Štětiny jsou přírodní.

Kartáč je plně ekologický. Pokud ho hodíte do ohně - spálí se úplně, pokud ho necháte ve správných podmínkách - rozloží se.

Má speciální tvar s dlouhou rukojetí, takže s ním můžete kartáčovat celé tělo. I když nejste příliš nataženi nebo z různých důvodů, je pro vás obtížné se ohnout.

Kartáč je osobní hygiena. Neměl by se půjčovat, a je vhodné jej vyměnit každých 6 měsíců za nový.

Vyrobeno v EU.