Senzorická plovoucí lahev - růžová 250ml

Sledujte plovoucí bambulky, barevné flitry a hvězdičky.

Dodání 3-4 dny
Značka: PETIT BOUM
299 Kč
Kategorie: Senzorické láhve

,,Zatřes, pozoruj, objevuj a poslouchej"

I přesto, jak obyčejně to na první pohled vypadá, to děti ( a nejen je) na první moment zaujme a fascinuje pozorovat.

Různé malé předměty uvnitř senzorické láhve jsou pro naše nejmenší neuvěřitelnou zábavou. Ke zrakové stimulaci pozorováním obsahu lahvičky se připojuje zároveň i stimulace sluchová, která je důležitá už v prvním roce života. Zvukové lahve stimulují poslech dítěte, které se učí identifikovat různé zvuky, od těch nejslabších až po ty nejhlasitější a přiřazovat každý vycházející zvuk z lahve k předmětům nacházející se v lahvičce. Ovšem starší děti také baví a krom pozorování/ zkoumání obsahu lahví si rády jednotlivé láhve staví na sebe či propojují s jinou smysly rozvíjející aktivitou.

Dále můžete rozvíjet komunikační dovednosti Vašeho dítěte a povídat si s ním o tom, co v lahvi vidí a jakou má obsah barvu.

Při výrobě těchto lahví se dbá na doporučení pediatrů a očních specialistů. Senzorické lahve jsou ideální hračkou pro správný psychomotorický vývoj dětí.

Vhodné pro děti od + 3 měsíců.

Velikost lahve: 15,5 x 4,5 cm

Kapacita: 250 ml

Utěsněno dvojitým bezpečnostním krytem

Způsob užití: Plovoucí lahev se neotevírá, zůstává zavřená. Neponořujte do vody a nevystavujte jej dlouhodobě na slunci, z hygienických důvodů doporučujeme otírat vlhkým hadříkem.

Vyrobeno ve Španělsku (EU)

  • Senzorická stimulace
  • 100% bezpečná hračka (EN71 a CE)
  • Ruční výroba - Handmade
  • Certifikovaná kvalita
  • Společensky odpovědná firma