Z důvodu dovolené budou objednávky expedovány od pondělí 24. 6. Děkuji Vám za pochopení a přeji krásné červnové dny plné zážitků. 🥰

Oboustranná podložka do kočárku Romance

Inovativní oboustranná podložka do kočárku, navržena pro náročné maminky a jejich děti.

Skladem
Značka: Beloff
999 Kč

Inovativní oboustranná podložka do kočárku byla navržena pro náročné maminky a jejich děti. 2 vzory v 1 podložce zajistí, že dekorace kočárku vás ani vaše dítě nikdy neomrzí. Je vyrobena ze 100% dvouvláknové bavlny s  certifikátem Oeko-Tex®Standard100, která  skvěle saje vodu a pot. 100% bavlna je přírodní tkanina a zároveň jedna z nejodolnějších textilií (neroluje se jako např. bambus). Má stabilní upevnění pomocí nastavitelného upínacího pásu, díky kterému se podložka v kočárku neposouvá, ani když ji silou zatáhnete za spodní část. Podložka má otvory pro 5-ti bodové pásy: 3 úrovně otvorů pro ramenní pásy, 2 úrovně pro bederní pásy, 2 úrovně pro pás v rozkroku. Voděodolná část na nožky se skvěle udržuje a čistí: v případě bláta nebo jiných nečistot stačí otřít vlhkým hadříkem nebo ubrousky a podložka je jako nová. Výplň z elastické pěny s vhodně zvolenou hustotou poskytuje měkkost a pohodlí při každodenní jízdě, a to i v obtížných podmínkách, přesto jak je výplň měkká a pružná, podložka jako taková je pevná a odolná. 

Podložku do kočárku můžete doplnit dalšími výrobky ze stejné kolekce: Taškoupolštářkem, polstrovanými chrániči popruhů atd.

Rozměry: 37x83cm

Materiál: 100% digitálně potištěná bavlna s certifikátem Oeko-Tex®Standard100 

Výplň: certifikovaná elastická pěna odpovídající hustoty s atestem

Doporučení pro praní: prát na 40 stupňů, neodstřeďovat, nesušit v sušičce