Lehká dečka z vlny Merino Motýlek - kolekce Premium Šedá

Krásná nadčasová lehká dečka z vlny Merino.

Dodání do 7-14dnů
Značka: Lullalove
949 Kč

Neuvěřitelně lehká a pružná dečka, do které vaše dítě zabalíte kdykoliv během celého roku. Krásný úpletový vzor. Díky termoregulačním vlastnostem vlny vám zaručí, že v létě se pod ní dítě nepotí a na podzim krásně zahřeje. Merino vlna nekouše, je krásně jemná. Je považována za jednu z nejdokonalejších prvotřídních materiálů. Vlna je od ovcí, žijících na Novém Zélandu. Tato příze se používá k výrobě termoprádla pro horolezectví, protože vás udrží v teple i za mokra. Dokonale odvádí vlhkost a poskytuje teplo i ve velmi obtížných podmínkách. Je antialergická, tudíž ji mohou použít i děti s alergií či přecitlivělou pokožkou.

Rozměry: 90x100 cm bez natažení. Úplet může pracovat. +/- 5%.

Příze má originální osvědčení o původu a produkci The Woolmark Company. To potvrzuje jeho nejvyšší kvalitu.
Vlna má také certifikát Oeko-tex standard 100.

Zlepšuje kvalitu spánku a odpočinku. Jedná se o 100% přírodní přízi ovcí, které žijí ve volné přírodě v dokonalém prostředí. Ovce se oholí a vlna se čistí přirozeným způsobem. Díky přírodní přízi a volné vazbě je bezpečná pro malé děti.

Vlna reaguje na okolní prostředí a teplotu. Vlákna se při působení tepla rozpínají a za studena se stahují. Díky tomu je tepelná izolace dokonalá. V zimě je teplo a v létě příjemně. Tato deka bude perfektní i v obtížném období mrazu a silného větru.

Informace, které byste měli vědět:
- Merino vlna nekouše. Její vlákna jsou mnohem tenčí než běžná vlna a jsou velmi pružné.
- Merino má samočistící vlastnosti, není nutné často prát
- Je jemná a doporučuje se i pro nejcitlivější pokožku
- Má antialergické vlastnosti
- Poskytuje tepelný komfort i ve velmi obtížných podmínkách
- Pohlcuje vlhkost a odvádí pryč
- Je elektrostatická
- Navzdory husté vazbě je deka prodyšná

Zapamatujte si: Merino vlákna jsou ohnivzdorné. Je to nehořlavý a bezpečný materiál. Pokud přijde do styku s ohněm, neroztaví se a nelepí se na kůži.

Přírodní UV filtr - poskytuje ochranu před sluncem.

Praní:
Merino vlna nevyžaduje časté praní, protože se přirozeně čistí. Neabsorbuje také pachy. Ruční praní v kvalitním prostředku např. růžový Perwoll.
Sušit na plocho (ne na přímém zdroji tepla, jako je radiátor). Přikrývku doporučujeme čas od času  vyprat v prostředku obsahující lanolin určené k praní této vlny.

Vlna Merino při častém použití může tvořit žmolky, je to přirozený jev. Doporučujeme nejlépe odstranit pomocí žmolkovačem. Žmolkování nemá vliv na vlastnosti přikrývky ani na tloušťku příze, obvykle k ní dochází pouze na začátku používání.

Složení: 100% merino vlna.